Open Site Navigation

מאת פסטיבל צוללן

En / עב

9—24.10.2021

שבת 9.10 

הרמת כוסית בבית אריאלה

20:30

21:00

בכורה

60 דקות

ספריית בית אריאלה

במקביל

60 דקות

המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית (במסגרת האירוע : מי בא אחרינו)

22:00

22:00

שישי 15.10 

14:00

בכורה

הנאום

נועה צוק (ישראל)

50 דקות

תיאטרון ענבל, מרכז סוזן דלל

18:00

בשמת נוסן (ישראל)

מופע חי

בכורה

50 דקות

סטודיו זהבה, מרכז סוזן דלל

נעה דר ומיכל סממה (ישראל)

בואו תשכבו

בכורה

22:00

75 דקות

סטודיו קבוצת מחול נעה דר

מסיבה אל תוך הלילה

שביל המרץ 2

בכורה

23:59

שבת 16.10 

50 דקות

תיאטרון ענבל, מרכז סוזן דלל

נועה צוק (ישראל)

הנאום

21:00

75 דקות

סטודיו קבוצת מחול נעה דר

נעה דר ומיכל סממה (ישראל)

בואו תשכבו

21:00

11:00

שישי 22.10 

מעיין כהן מרציאנו (ישראל)

No man’s land

בכורה

13:00

4 שעות

מובי: מוזיאוני בת ים

בכורות

17:00

60 דקות

מרכז כלים

מעיין כהן מרציאנו (ישראל)

No man’s land

13:00

שבת 23.10

4 שעות

מובי: מוזיאוני בת ים

17:00

4 שעות

מובי: מוזיאוני בת ים

17:00

ראשון 24.10 

14:00

18:00

22:00

23:59

21:00

21:00

11:00

13:00

17:00

13:00

17:00

17:00

40 דקות

יעלה לאוויר במועד זה ויהיה זמין לאורך כל תקופת הפסטיבל

בכורה של סרט מחול אונליין

60 דקות

מרכז כלים

90 דקות

מרכז כלים

רדיו כוראוגרפי: פרק 2 - קרוב ממה שנראה

נטע ויזר (ברלין)

אירוע האזנה ציבורי ל־״רדיו כוריאוגרפי״

נטע ויזר (ברלין)

שאריות מובנות

שירן אליעזרוב (ברלין)

חיים ויטלי: רטרוספקטיבה

קוק שוק (ישראל)

עבודת הקֹהלות: מסכת

אנה ווילד, סביון, הילה גלוסקינוס, עדו פדר, תמר אבן חן ועמית טינה

במסגרת זו יעלו המופעים:

  • הכובד והחסד 
    אנה ווילד ויוהנה מרקרט

  • אגנוסטיקה פואטיקה - מבוא להישרדות באינסוף
    סביון

  • טרובדור
    הילה גלוסקינוס

  • גילוי שבזיה
    אנה ווילד ועדו פדר

לדבר ולהאזין למחול עכשווי

אירוע השקה של הפודקאסט ״חיות מחול״

בהשתתפות איריס לנה, ד״ר יעל (ילי) נתיב, מאי זרחי, שרון צוקרמן-וייזר ואורי שפיר

עבודת הקֹהלות: מסכת

אנה ווילד, סביון, הילה גלוסקינוס, עדו פדר, תמר אבן חן ועמית טינה

במסגרת זו יעלו המופעים:

  • הכובד והחסד
    אנה ווילד ויוהנה מרקרט

  • אגנוסטיקה פואטיקה - מבוא להישרדות באינסוף
    סביון

  • טרובדור
    הילה גלוסקינוס

  • גילוי שבזיה
    אנה ווילד ועדו פדר

עבודת הקֹהלות: מסכת

אנה ווילד, סביון, הילה גלוסקינוס, עדו פדר, תמר אבן חן ועמית טינה

במסגרת זו יעלו המופעים:

  • הכובד והחסד 
    אנה ווילד ויוהנה מרקרט

  • אגנוסטיקה פואטיקה - מבוא להישרדות באינסוף
    סביון

  • טרובדור
    הילה גלוסקינוס

  • גילוי שבזיה
    אנה ווילד ועדו פדר

© Diver Festival 2021

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube