Lilach Pnina Livne, Young Girls Wanna Dance Their Spirit. Photo: Eyal Agivayev

לילך פנינה ליבנה (ישראל)
Lilach Pnina Livne (IL)
28.9.19
14:00
שבת Saturday
Young Girls Wanna Dance Their Spirit
at Kiryat HaMelacha
 גלריה רו-ארט (שביל המרץ 3, בניין 8, קומה 4), תל אביב | כ-75 דק׳ | 90 ₪
Raw Art Gallery (3 Ha'Meretz st., Building 8, 4th floor), Tel Aviv | 75 min approx. | 90 ils  
26.9.19
22:00
חמישי Thursday

A group of women-teens explore sexuality, dance and their 'body-being-in-the-world' together, not from the image, not from the outside viewer perspective, but from within - from the frightening intimacy of being close to yourself. The 'Young Girls' experience their being through Lilach's practice of the "Non-Image" and the "Neo-Abstract", trying to touch the hidden technique of believing. They explore together ways of appearance of the unpredictable dance, through their visible spirit. The work honestly paints a sensual portrait of transformation towards the understanding of - How Deep Is Our Love? 

YGWDTS is a hyper reflective space, a complex reality, a trip, a cult, a never ending experiment, an alternative world, a new form of life, a way of thinking, a place where the metaphysical and the spiritual become a material, an actual dance, a sensual wish and more than all – a way to hang out with friends.

After the performance on Saturday Lilach Livne will talk with the "Young Girls" about the whole process of this work in a private level and beyond. The practice and its effect, the experience we shared and our reflection on it with some thoughts about visions for the future.

By Lilach Pnina Livne 

With Shay Kukui, Amit Tine, Yael Weiss, Gal Levinson, Nunzia Picciallo, Nitzan Shafran, Tamar Even Chen, Oran Barak, May Manovich, Yuval Finkelshtein

Artistic Assistant & Installation: Tal Haring

Production support: Mandel Center TLV, Tights: Dance & Thoughts, La Collectiz! programm, Israeli Choreographers Association,Szenne Art Lab Brussels, HaMidrash Gallery, The Rabinovich Foundation for the Arts and Tel Aviv Municipality - South Community Dept.

* The show takes place in the solo exhibition of Hadas Satt, in collaboration with Raw Art gallery
* The show is part of the 
'Non-Image' Movement's research.
* The show includes nudity and ends in a "Spirit Party" with the audience.

המופע Young Girls Wanna Dance Their Spirit מבוצע על ידי חבורה של 10 נשים-רקדניות-צעירות אשר ביחד מבקשות לחקור את עצמן, את נראותן בעולם ואת המיניות שלהן - לא מתוך הדימוי, לא מתוך החוץ, ולא מתוך המבט של האחר/ת עליהן, אלא מתוך עצמן – מתוך התבוננות אמיצה פנימה – מתוך האינטימיות המפחידה והמיניות הספציפית של כל אחת.

במופע זה הנשים נערות צעירות הללו, מנסות בזמן אמת להבין איפה המיניות שלהן ממוקמת ואיזה מן מיניות בכלל אפשרית בתוך העולם כיום, איך הן יכולות בזמן אמת להיות רפלקטיביות על עצמן ולשתף את הנוכחים במהלכים פנימיים שמתרחשים בתוכן, איך הן יכולות בזמן שצופים בהן להתמסר למהלך עמוק של התבוננות פנימה ולחקור את משמעות חווית הריקוד, המפגש והמיניות עבורן אשר לא תלויה בנראות של הדברים. 

המופע יעלה פעמיים בלבד בפסטיבל צוללן – וביום שבת בבוקר יתקיימו סיורים עם בנות ה"יאנג גירלז" בסטודיות השונות בקריית המלאכה שיחקרו את מרחב החיים והאמנות של הקרייה. בסיום כל מופע הקהל יצטרף אל הרקדניות למסיבת "ריקודי ספירט" משותפת, ההתמודדויות והתהליכים הפנימיים והחיצוניים שכל אחת עברה בתוכו ודרכו, על היחסים החדשים שהמופע מציע בין הרקדניות ובין הכוריאוגרפית, על המקום של אהבה בתוך המחקר הזה, על מגע ואינטימיות שהיא לאו דווקא מינית, על המעמד של הרקדנית ועל תודעת הרקדנית.

לאחר המופע בשבת תתקיים שיחה עם לילך וחבורת הרקדניות על תהליך יצירת המופע, ההתמודדויות והתהליכים שכל אחת עברה בתוכו, על היחסים החדשים שהמופע מציע בין הרקדניות לבין הקהל, על המקום של אהבה בתוך המחקר הזה, על ריקוד ומגע, על המעמד של הרקדנית ועל תודעת הרקדנית

מאת: לילך פנינה ליבנה

משתתפות במחקר-מופע הרקדניות: שי קוקוי, תמר אבן חן, עמית טינה, גל לוינסון, מאי מנוביץ', נונציה פיצ'יקאלו, יובל פינקלשטיין, ניצן שפרן, אורן ברק ויעל וויס.

ליווי אמנותי ועיצוב חלל: טל הרינג

המופע נוצר בתמיכת "לה קולקטיז!", "טייץ: מחול ומחשבה", מרכז תרבות מנדל, עמותת הכוריאוגרפים, גלריית המדרשה-הירקון 19, Szenne Art Lab-בריסל קרן יהושע רבינוביץ לאמנויות ועיריית ת"א-אגף קהילה דרום

תודה למסעדת א- להרמפה על העזרה עם הסאונד 
 

* המופע מתארח בתערוכת היחיד של הדס סט ובשיתוף פעולה עם גלריה רו-ארט.
* המופע כחלק מהמחקר של תנועת ה- Non-Image.

* המופע כולל עירום ומסתיים ב"מסיבת ספיריט" משותפת עם הקהל.

Tel Avivlogo (1).png
CHORE_LOGO_RGB-01.png
logo1.png
logo square  large.jpg
logo-A-la-rampa-new-white.png
logo.png
logo mandel black and white.png
tights (1).png
la_collectiz!.png